Daha Detaylı Bilgi İçin;
0332 251 17 24
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM BİLGİLERİ
 
Hakkımızda

1997 yılında Otomotiv Yedek Parça Satışı ve Pazarlaması alanında kurulan Yayla Ticaret, kısa zamanda alanında genişleyerek 2003 yılında ALİ YAYLA OTOMOTİV olarak şirketleşti. Konya merkezli çalışan ve Dorse (treyler) ekipmanları, çekici grubu gibi ağır otomotiv sanayinin yedek parça satış ve pazarlama talebinin büyük bir bölümünü karşılayan Ali Yayla Otomotiv, İç Anadolu ve çevre bölgelerin ana bayisi statüsünde ve Türkiye'nin farklı yerlerinde geniş bir çalışma sahasında hizmet veriyor.

Ali Yayla Otomotiv, Türkiye genelindeki geniş pazar ağıyla özellikle treyler üreticilerine ve nakliyecilere hitap etmektedir. Her ürün için tam garanti hizmeti sunan ve sektörde hizmetin markası olan Ali Yayla Otomotiv, geniş ürün parkıyla ithal ve yerli tüm yedek parçaların satış ve dağıtımını başarıyla yapmaktadır.

Yedek parça pazarında başarılı olmak için en kaliteli malzemeyi en uygun fiyatla sunmak gerekir. Bunu ilke haline getiren Ali Yayla Otomotiv; dünya pazarında, alanında söz sahibi olan: WABCO, CONTITECH, HALDEX, JONESCO, JOST, BAWER, KNORR-BREMSE, MAKERSAN gibi markaların ürünlerini portföyünde bulundurması, hizmet kalitesine verdiği önemi göstermektedir. Ayrıca, Ali Yayla Otomotiv Türkiye'nin her bölgesinde istisnasız tercih edilmesiyle de güvenilir bir kurum niteliği taşımaktadır.

Farklılığını, sunduğu satış sonrası hizmeti ile de pekiştiren Ali Yayla Otomotiv, kalite politikasına ekonomikliği de ekleyerek ciddi, dürüst ve müşteri memnuniyeti merkezli hizmetleri ile çalışmalarına devam ediyor.

SAYGILARIMLA
Ali YAYLA
Yönetim Kurulu Başkanı

 
 
 
Tüm hakları saklıdır, © 2012 aliyaylaotomotiv.com.tr
info@aliyaylaotomotiv.com.tr

tasarım: creafix.net